|
FC Passendale - TSC Proven |
Eerste match na een gedwongen rustpauze opgelegd door koning winter. Passendale startte sterk aan de match en was met windvoordeel een stuk gretiger dan de paarswitten. Dat resulteerde in een afgeweken bal tegen de paal, meer balbezit en enkele warrige fases voor het Provense doel, maar niet in een doelpunt.
Proven herstelde het evenwicht en kwam meer in de match: Klaas besloot tweemaal met links, maar zonder gevaar. Steve scoorde de openingstreffer toen een corner door de thuisdefensie niet goed werd ontzet.
De tweede helft, zonder Laurens die na een trap op de enkel de strijd moest staken, had Proven het windvoordeel. TSC ging op zoek naar een geruststellender voorsprong en drukte Passendale terug op eigen helft. Na kansen voor Stijn en Alexander trapte Klaas op aangeven van Stijn hoog in doel de 0 2 binnen. Passendale kon geen vuist meer maken en na slecht ontzetten van de thuisgoalie, maakte er Carlo met een trap in 1 tijd van op zo'n 40 meter 0 3 van, iets wat Mark iets eerder na zelfde situatie net niet lukte toen zijn bal net boven de kruising belandde.
Al bij al makkelijke overwinning van Proven dat volgende week thuis Moorslede ontvangt, dat er alvast alles aan deed om niet verrast te worden.
|